Serwis specjalistycznej kancelarii adwokacko-lekarskiej poświęcony problemowi dochodzenia odszkodowań za błędy medyczne

DOŚWIADCZENIE ZDOBYTE

PRZY SETKACH SPRAW

DOKTORZY NAUK

MEDYCZNYCH I PRAWNYCH

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

ADWOKATÓW I LEKARZY

ZADZWOŃ DO NAS

+48 501 765 455

BGMEDICAL to specjalistyczna kancelaria złożona z prawników i lekarzy, doktorów nauk prawnych i medycznych, mających doświadczenie zdobyte przy setkach spraw.

abcZdrowie.pl to leader wśród portali o tematyce zdrowotnej w Polsce. Przyciąga miesięcznie ponad 6 mln unikalnych użytkowników. Od sierpnia 2013 roku dysponujemy funkcjonalnością, dzięki której nasi użytkownicy mogą bezpłatnie zadawać pytania do specjalistów i lekarzy z różnych dziedzin medycyny. W związku z tym, współpracuje z nami już około 1000 ekspertów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pomagają pacjentom, a jednocześnie budują swój pozytywny wizerunek w Internecie.

Czasopismo PrzypadkiMedyczne.pl publikuje artykuły opisujące ważne dydaktycznie i trudne diagnostyczno-terapeutycznie przypadki medyczne. Czasopismo ukazuje się w wersji drukowanego kwartalnika (p-ISSN 2083-0033) oraz w postaci on-line (e-ISSN 2084-2708). Wszystkie publikacje są recenzowane i podsumowywane komentarzem specjalisty.  Skład rady naukowej stanowią wybitni specjaliści wielu dziedzin medycyny, a także nauk pokrewnych.

Serwis Zdrowie to portal dedykowany osobom zarządzającym podmiotami leczniczymi i aptekami, prawnikom specjalizującym się w szeroko pojętym prawie ochrony zdrowia, a także wszystkim osobom zawodowo związanym ze świadczeniem usług medycznych (lekarzom, pielęgniarkom). Portal  jest kompleksową, na bieżąco aktualizowaną bazą najistotniejszych informacji z zakresu ochrony zdrowia w aspekcie prawnym, zarządczym i praktycznym.

Forum, które na szeroką skalę łączy studentów medycyny i lekarzy z całej Polski i nie tylko! Na forum oprócz dyskusji znajduje się chat, blogi i ogłoszenia.


ZESPÓŁ ADWOKACKO-LEKARSKI

USŁUGI MEDYCZNO-PRAWNE

KONTAKT