Badania kliniczne produktów leczniczych

Nasza kancelaria adwokacko-lekarska oferuje wsparcie dla sponsorów i CRO w realizacji badań klinicznych produktów leczniczych. Zajmujemy się sporządzaniem umów, reprezentacją klientów podczas negocjacji umownych oraz wsparciem w postępowaniach przed komisjami bioetycznymi. Dzięki zespołowi składającemu się zarówno z adwokatów, radców prawnych, jak i lekarzy specjalistów wielu dziedzin medycyny, zapewniamy, że proces badawczy przebiega płynnie, zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i prawnymi.

Nasze działania obejmują doradztwo w zakresie projektowania badań klinicznych produktów leczniczych, przygotowania niezbędnej dokumentacji, a także monitorowania ich postępów. Pomagamy w uzyskaniu zgód komisji bioetycznych, co jest kluczowe dla legalności i etyczności projektów badawczych. Nasz zespół ekspertów zapewnia obsługę prawną, umożliwiając klientom skoncentrowanie się na celach naukowych i operacyjnych ich badań klinicznych produktów leczniczych.

Z pomocą naszej kancelarii wszystkie aspekty prawne są zarządzane w taki sposób, aby minimalizować ryzyko prawne i zapewnić ochronę praw uczestników prowadzonych działań. Wspieramy firmy farmaceutyczne, biotechnologiczne oraz instytucje naukowe, dostarczając niezbędnej wiedzy i wsparcia na każdym etapie procesu badawczego.